Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

“Kudüs Tüm Dinlerin Kutsal Merkezidir”

admin | 08 Aralık 2017 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasının ardından konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Kudüs’ün tüm dinlerin kutsal merkezi olduğunu hatırlatan Başkan Baysan açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“ABD Başkanı Donald Trump’ın semavi dinlerin kutsal şehri olan Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıması asla kabul edilemez tehlikeli bir davranıştır.

ABD’nin bu emperyalist davranışı dünya barışını tehdit etmekle kalmamış; Müslümanlar, Museviler ve Hıristiyanların kutsal şehri olan Kudüs’ü ve Dünya’yı kendi heves ve çıkarları için araç ve amaç olarak kullanmaktan geri kalmayacaklarını ortaya koymuştur.

Bu davranış ile Ortadoğu üzerinde oyun oynamaktan asla vazgeçmeyeceklerini açıkça ortaya koyan ABD Başkanı Donald Trump şunu asla unutmamalıdır ki; uyguladıkları yanlış politikalar elbette kendileri ve ülkeleri içinde kaçınılmaz sonuçlar ortaya koyacaktır.

Yüce Türk Milletinin bir ferdi, sevgi ve hoşgörü dini olan İslam Dininin bir mensubu olarak ABD Başkanı Donald Trump başta olmak üzere bu kararda imzası olan herkesi esefle kınıyor, Filistinli kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ifade ediyorum.”

118 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7838
EURO 4,6686
BIST $10.263
ALTIN 161,9609

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle