Hoşgeldiniz  

Kitapseverlere Müjde

admin | 08 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde ve işbirliğinde, Manisa Valiliği, Şehzadeler Belediyesi ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle Manisa Kitap Fuarı resmi açılışı öncesinde kapılarını açtı. Kitap Fuarı 6-15 Ekim tarihleri arasında Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde 10:00 ile 21:00 saatleri arasında gezilebilecek. Fuarın resmi açılışı 9 Ekim Pazartesi günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek.

 

Kültürel ve sosyal organizasyonların adresi haline gelen Manisa, Kitap Fuarına ev sahipliği yapıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde ve işbirliğinde, Manisa Valiliği, Şehzadeler Belediyesi ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın destekleriyle Manisa Kitap Fuarı, resmi açılışı öncesinde kapılarını açtı. Kitap Fuarında birbirinden değerli ulusal ve yerel yazarlar ile Türkiye’nin en seçkin yayınevleri yer alıyor. Manisa Kitap Fuarı kapsamında birçok tanınmış yazar imza günü düzenleyecek. Fuar boyunca çeşitli söyleşi ve gösteriler düzenlenecek. Ziyaretçilere kahve ikramında da bulunulacak. Kitap Fuarının resmi açılış töreni ise 9 Ekim Pazartesi saat 14.00’da gerçekleştirilecek.

En Seçkin Yayınevleri Bu Fuarda

Manisa Kitap Fuarı’nda, 6:45 yayınları, Alfa yayınları grup, Arkadya yayınları, Atatürk Araştırma Merkezi, Aylak Adam, Ayrıntı yayınları, Ephesus yayınları, Everest yayınları, Go yayınları, İnkılap yayınları, İthaki, İndigo gibi birçok yayınevlerinin kitapları satışta olacak.

51 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6677
EURO 4,3293
BIST 107.970
ALTIN 151,5633

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle