Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Kesimoğlu’ndan Teşekkür Ziyaretleri

| 22 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

  Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, ‘’Gar Binası ve Çevresi’’ ihalesinin iptali sonrası bu süreçte destekleri bulunanlara teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kesimoğlu, konu ile ilgili ‘’Kazanan Kırklareli oldu’’ derken, şimdi ise bu alanın Kırklareli Belediyesi’ne verilmesi konusunda çalışacaklarını ifade etti.

İhalenin ileri bir tarihte değerlendirilmek üzere iptal edildiğini hatırlatan Kesimoğlu ‘’ Bu konuda girişimlerimiz sonrası amacımıza ulaştık. Bu ihalenin iptal edilmesi gerekiyordu ve gerekli girişimlerimiz sonuç verdi. Şimdi ise bu alanın Kırklareli Belediyesi’ne kazandırılması için çalışacağız’’ dedi.

Kesimoğlu, yaşanan bu sürecin ardından Kırklareli Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Alper Çiler’i, Kent Konseyi’ni ziyaret ederek verdikleri destekten dolayı kendilerine teşekkür etti.

Kesimoğlu, ilk olarak Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığı Binasında Alper Çiler ile bir araya geldi.

Kırklareli’nin menfaati söz konusu olduğu siyaset üstü hareket ettiklerini belirten Kesimoğlu ‘’ Söz konusu Kırklareli olduğunda biz her zaman konuya siyaset üstü yaklaştık. Göreve geldiğimiz günden bu yana da bu felsefe ile hareket ettik. Kırklareli gar alanı Kırklarelililer için bir yaşam alanı nefes alınacak bir yer. Bu alanın biz Kırklareli Belediyesi’ne verilmesini istiyoruz. 5 kez bu konuda girişimlerde bulunduk. Çeşitli nedenler ile ret kararı çıktı. Daha sonra bu alanın ihaleye çıkarıldığını duyduk. Bunun ardından Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Selahattin Minsolmaz’ı aradım. Kendisi ile Kırklareli’ne geldiğinde görüştük. Daha sonra kendisi ile Ankara’da TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın ile görüştük. Sayın genel müdüre orasının Kırklareli halkına yakışacağını, bu alanın Kırklareli Belediyesi’ne verilmesi konusunda kararlılığımızı ortaya koyduk. Sayın vekilimiz Minsolmaz’ da sağ olsun çok yardımcı oldu’’ ifadelerini kullandı.

İhalenin iptal edilmesinin ardından partili partisiz destek olan herkese teşekkür ettiğini ifade eden Kesimoğlu ‘’ Ben, her zaman biz duygusu ile hareket ettim. İhalenin iptalinin ardından sosyal paylaşım sitemden partili partisiz herkese teşekkür ettim. Bu konuda içselleştirme gibi bir kaygım yok. Burası Kırklareli halkının malıdır. Biz yerel yönetim birimi olarak burada rant amaçlı bir yapılaşmanın önüne geçmek adına demokratik her zemini ve platformu kullanarak karşısında olduğumuzu söyledik. Elbette ki tek elle alkış tutulmaz. Biz bu kararın alınmasın sürecinde birlikte hareket ettik. İhalenin iptal edilmesi konusunda emeği geçen Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan’a, Kırklareli Milletvekilimiz Selahattin Minsolmaz’a, İl Başkanı Alper Çiler’e, Kent Konseyi Başkanımız Seyfi Meriç’e, Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyelerimize ve sürecin başından bu yana yanımızda olan, bize güç veren sivil toplum örgütleri üyelerine ve  Kırklareli halkımıza çok teşekkür ederim’’ dedi.

41 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7751
EURO 4,6660
BIST $11.396
ALTIN 162,4252

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle