Hoşgeldiniz  

Keşan Belediyesi Yelken Kulübü Çalışmalarını Sürdürüyor…

admin | 26 Temmuz 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Keşan Beleyesi Yelken Ve Su Sporları kulübü sezon çalışmalarına devam ediyor.

Kulüp Başkanı Andaç Gedik, “Her sezon olduğu gibi bu sezonda da sporcularımız  kulübümüze yoğun ilgi göstermektedir. Her yıl kulübümüze yenilikler katarak kulübümüzü ileriye götürmeyi amaçlamaktayız.

Bu sezonda kulübümüze yeni malzemelerin depolanması için depo konteynerler monte edildi, board’ların depolanması için çesan kafesli depolar yapıldı,Kulüp tesisinde ise bakım ve onarım çalışmaları yapıldı aynı zamanda sezon içerisinde kullanılmak üzere yeni yelken malzemeleri alındı.

Eğitmenlerimiz ise sezon içerisinde yelkencilere daha faydalı olabilmek için çeşitli eğitim seminerlerine katıldılar.

Eğitimlerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek istersek; Rüzgar sörfü temel eğitimi (kara ve deniz çalışmaları),güvenlik,denizde çatışma kuralları,bağlar,kurtarma,meteoroloji,rüzgar bilgisi,denizcilik eğitimleri verilmektedir. Bu eğitimleri başarılı olarak bitiren kursiyerlerimize sertifika,Türkiye Yelken Federasyonundan onaylı RS1  Rüzgar sörfü lisansı verilmektedir.

Kulübümüz Türkiye Yelken Federasyonuna bağlı TÜYEP tarafından yetkili bir kulüptür.

Kulübümüzde eğitim gören sporcular sadece windsurf ve yelkenle tanışmayacaklar aynı zamanda bu disiplinlerin kurallarını,mantığını ve işleyişini öğrenerek yelkenci olacaklardır.

Kulübümüze desteklerinden dolayı yönetim kurulu adına Sporcularımıza, Sponsorlarımıza ,Keşan Belediye Başkanı sayın Mehmet Özcan’a teşekkürlerimi dile getiriyorum. “ dedi.

73 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6904
EURO 4,3455
BIST 108.489
ALTIN 151,5386

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle