Hoşgeldiniz  

KARTAL BELEDİYESİ 54. KÜTÜPHANE HAFTASI ETKİNLİĞİNE KATILDI

admin | 31 Mart 2018 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Kartal İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 54. Kütüphane Haftası etkinliğine katıldı.

 

Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan’ın yanı sıra; Kartal İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Aysel Özçelik, İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Öğretim Üyesi Işıl İlknur Sert, Yazar Sait Çamlıca, Kartal Ak Parti İlçe Başkanı Mehdi Akman katıldı.

 

Saygı duruşunda bulunulmasıve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan etkinlikte İstanbul Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Öğretim Üyesi Işıl İlknur Sert; kütüphanecilik, bilgi ve belge yönetimi, yeni nesil kütüphanelerin oluşturulması ve kütüphane çeşitleri hakkında katılımcılara bilgi verdi. Bilgilendirmenin ardından Yazar Sait Çamlıca da kitap okumanın önemi hakkında bir konuşma yaptı.

 

Etkinliğin sonunda yıl boyunca en çok kitap okuyan 3 kişiye hediye verildi. Yetişkinlerde Hülya Yılmaz, gençlerde Sinem Yılmaz, çocuklarda Ceylin Irmak Aktaş birinci oldu.  Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan,Hülya Yılmaz’ın hediyesini takdim ederken diğer protokol üyeleri de Sinem Yılmaz ve Ceylin Irmak Aktaş’ın hediyesini takdim etti.

128 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle