Hoşgeldiniz  

Karşıyaka’nın parklarında ‘konser’ zamanı

admin | 07 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Park Konserleri çok sevildi!

Sıcak yaz akşamlarını müzikle renklendirmek isteyen Karşıyaka Belediyesi, ilçenin farklı noktalarında Park Konserleri başlattı. İlki Nergiz Parkı’nda gerçekleşen mini konsere, yüzlerce Karşıyakalı katıldı. Başkan Akpınar “Karşıyakalılar acıyı da mutluluğu da paylaşmasını iyi bilir. Hüzünlere ‘dur’ demek ve bir nebze de olsa gülümsemek için bir aradayız” dedi.
BELEDİYE ORKESTRASI BÜYÜLEDİ

Karşıyaka Belediyesi, sıcak yaz akşamlarını müzikle renklendirmek ve neşe katmak için Park Konserleri’ne başladı. İlçe genelinde, her hafta farklı bir parkın içinde gerçekleştirilecek olan mini konserlerin ilki Nergiz Parkı’nda yapıldı, yüzlerce aile katıldı. Karşıyaka Belediye Orkestrası ile solist Cevher Doğan’ın sahne aldığı konserde, çocuklar da gönüllerince eğlendi.
HER HAFTA BAŞKA BİR MAHALLE

Yaklaşık 2 saat süren konser boyunca en güzel şarkılar çalındı. Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da Park Konseri’ne katılarak Nergizliler ile kucaklaştı. Şarkılara eşlik eden Başkan Akpınar, Düşler Sokağı şarkısında ve İzmir Marşı’nda bateri de çaldı. Park Konserleri’nin her hafta farklı bir mahallede devam edeceği belirtildi.
“ACIMIZ DA ORTAK, SEVİNCİMİZ DE”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Çok zor bir kış dönemi geçirdik. Ülkemiz de hüzünlü ve gözyaşı döktüğümüz bir süreci yaşadı, yaşıyor. Karşılaştığımız her olumsuz durum, bizim bir araya gelmemizi erteledi ancak biz bu mutsuzluğa Park Konserlerimiz ile ‘dur’ demek istedik. ‘Acımızı da eğlencemizi de paylaşırız ve birlikte yaşarız’ düşüncesi ile bugün bir aradayız. Bundan sonra da sokaklarda olmaya devam edeceğiz” dedi.

Konsere katılan Nergiz Mahallesi sakinleri de “Bize bu güzel geceyi yaşatan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

128 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6904
EURO 4,3455
BIST 108.489
ALTIN 151,5386

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle