Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Karşıyaka’da ‘Okan Yüksel Parkı’ açılıyor

admin | 18 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Karşıyaka Belediyesi; İzmir basınının duayenlerinden, Karşıyakalı usta şair ve yazar Okan Yüksel’in adını, Şemikler Mahallesi 6287 Sokak’ta yapımı tamamlanan parka verdi. 925 metrekare arazi üzerinde oluşturulan, çocuk oyun alanı ve spor aletlerinin de bulunduğu park, 19 Ekim Perşembe günü saat 17.30’da törenle hizmete açılacak.

VEFA GELENEĞİ

Topluma hizmet etmiş değerleri yaşarken onurlandırmayı gelenek haline getirdiklerini söyleyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Kentimizde yetişen değerlerin isimlerini gelecek kuşaklara aktarmaya, vefa geleneğimizi yaşatmaya devam ediyoruz. Belediye Meclisimizde oy birliği ile aldığımız kararla, değerli gazeteci, şair ve yazar Okan Yüksel’in adını çok sevdiği Karşıyaka’da ölümsüzleştireceğiz. Saygı, sevgi ve vefasını göstermek isteyen tüm İzmirlileri törenimize bekliyoruz” dedi.

ANLAMLI TEŞEKKÜR

Okan Yüksel de “Benim için çok anlamlı olan, Belediye Meclisi’nde parti ayrımı yapılmaksızın tüm meclis üyelerinin oy birliği ile kabul ettiği bu madde için başta; Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile Şemikler Mahallesi Muhtarı ile üyelere ve tüm Karşıyakalılar’a, izmirliler’e ve Türkiye’nin güzel insanlarına teşekkür ederim” diye konuştu.

75 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7855
EURO 4,6720
BIST $10.053
ALTIN 162,2271

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle