Hoşgeldiniz  

Karabağlar Belediyesinden “Atatürk’ün insan sevgisi” konulu yarışma

admin | 12 Ekim 2017 | Etkinlik, Genel

 

 

 

Karabağlar Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası kapsamında “Atatürk’ün İnsan Sevgisi” konulu kompozisyon yarışması düzenleyecek.

 

Öğrencilerin Atatürk sevgisini geliştirmek, araştırma ve araştırdıklarını yazılı olarak ifade etme becerisine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen yarışmaya Karabağlar ilçesindeki tüm resmi ve özel ortaokul öğrencileri katılabilecek.

 

Son başvuru 31 Ekim

Kompozisyonlar için son başvuru 31 Ekim saat.17.00 olarak belirlendi. Karabağlar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ayla Sert, Editör Yunus Bekir Yurdakul, Şair Berrin Nazlı, Şair-Yazar Muzaffer Kale ve Araştırmacı Yazar Muhittin Bilgin’den oluşan seçici kurulun 2 Kasım tarihinde yapacağı değerlendirme sonucu kazananlar açıklanacak.

 

Ödül Töreni 10 Kasım   

Yarışmanın ödül töreni 10 Kasım Cuma günü Karabağlar Belediyesi hizmet binası içerisinde bulunan Muzaffer İzgü Salonunda yapılacak. Yarışmada birinciye dizüstü bilgisayar, ikinciye tablet, üçüncüye fotoğraf makinesi, seçici kurul özel ödülü ise kitap seti olarak belirlendi. Ayrıca yarışmaya katılan her öğrenciye “Nutuk” kitabı hediye edilecek.

Yarışmaya başvurular elden veya posta yoluyla Karabağlar Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne (Cennetoğlu Mah. Yeşillik Caddesi No:232 Karabağlar-İzmir adresine 31 Ekim tarihine kadar yapılabilecek.

 

 

 

 

 

 

 

55 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6986
EURO 4,3423
BIST 107.661
ALTIN 151,7327

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle