Hoşgeldiniz  

KAPAKLI’NIN SEVGİ ELİ AFRİN’E UZANDI

admin | 03 Nisan 2018 | Genel, Yerel Haberler

Sevgi Eli Yardım Mağazaları

 

Kapaklı Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak için 2016 yılında  hizmete açmış olduğu Sevgi Eli Yardım Mağazaları, yardım elini Afrin’e uzattı.

Kapaklı Belediyesi‘nden 3 gönüllü belediye personeli yardımları Hatay Valiliği Kızılay Sınır Ötesi İnsani Yardım Merkezi’ne ulaştıracak.

 “51 KOLİ YOLA ÇIKTI”        

İçerisinde bebek beşiği, çorap, pantolon, gömlek, eşofman gibi birçok giyim  eşyasının bulunduğu toplam 51 koli, 1 Nisan Pazar günü akşam saat 19.30’da Kapaklı Sevgi Eli Yardım Mağazasından Belediye Başkanı İrfan MANDALI’nın da katılımı ile yolcu edildi.

” BÖLGE HALKINA SEVGİ ELİMİZİ UZATTIK”

Başkan Mandalı konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, ” Afrin‘de barış ve huzurun sağlanması, hayatın tekrar normale dönmesi için terör örgütleri ile mücadele eden Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Biz de Kapaklı Belediyesi olarak bölge halkına Sevgi Elimizi uzattık. Sevgi Eli Yardım Mağazalarımızda hazırladığımız ve içerisinde bebek beşiği,pantolon, gömlek, eşofman, çorap, gibi birçok giyim eşyasının bulunduğu toplam 51 koli yardım malzememizi Afrin’e  ulaştırması için Hatay Valiliği Kızılay Sınır Ötesi İnsani Yardım Merkezi’ne yolcu ettik.Mağazalarımıza destek ve katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. ” dedi.

100 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle