Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

KALDIRIM VE YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR.

| 23 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Milas Belediyesi tarafından İlçe genelinde başlatılan kaldırım yenileme, kilit parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışması Milas halkı tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

Yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin ilçe genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi, Milas’ı daha modern ve yaşanabilir kent haline getirmeye gayret gösteriyor. Vatandaşların yaşam standardını gün geçtikçe arttıran Milas Belediyesi ilçe genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmıyor. Milas Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürüyor. Yapılan çalışmaları sık sık yerinde inceleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat yetkililerden bilgi almayı da ihmal etmiyor.

İlçenin birçok noktasında çalışmalarına devam eden ekiplerin kaldırım düzenlemeleri konusunda çalışmalarına hız verdiğini ifade eden Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Kaldırım ve yol çalışmalarımız kapsamında Kuvayi Milliye,Hamdi Mergen,Ahmet Yesevi ve Güveçdede caddelerimizde çalışmalarımızı tamamladık. Gümüşkesen caddesi üzerinde bulunan yollarımızda yenileme çalışmalarımız devam ediyor.Ekiplerimiz daha sonra Gülibrişim Caddesinde asfaltlama çalışmasına başlayacak. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ve program kapsamında çalışmaları büyük bir titizlikle yürütüyor” dedi. Başkan Tokat, Milas’ta Cadde ve sokaklarda yapılan çalışmaların devam edeceğini kaydederek, Belediye olarak her zaman vatandaşların rahat ve huzurlu bir ilçede yaşamasını sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

59 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.255
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle