Hoşgeldiniz  

Kadıoğlu Beton’dan Ukrayna Çıkarması

admin | 16 Mart 2017 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler

Kaba inşaat malzemeleri sektöründe İzmir’de öncü isimler arasında yer alan Kadıoğlu Beton,  Ukrayna’ya iş seyahati düzenledi.

1990 yılında kurulan ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren, inşaat demir ve çimento pazarlama sektörünün İzmir’deki öncüleri arasında yer alan Kadıoğlu Beton, iş ortaklarıyla birlikte Ukrayna’ya iş seyahati düzenledi. 6 ay önce faaliyete geçen yeni tesisin tanıtımı da Ukrayna’da gerçekleşti.

Menderes Tanıtıldı

Lviv şehrine gerçekleşen seyahate Menderes, Torbalı, Ödemiş ve Kiraz’da inşaat sektöründe faaliyet gösteren 60 şirketin temsilcileri katılım sağladı. 4 güren süren iş gezisi kapsamında Kadıoğlu Beton tarafından 6 ay önce faaliyete alınan Menderes’te ki yeni üretim tesisinin de tanıtımı yapıldı. Kadıoğlu Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kadıoğlu, “ Üretim kapasitemizi ve hizmet noktamızı arttırmak adına bünyemize Menderes’te ki yeni tesisimizi de katmış bulunuyoruz. Türkiye’de son yıllarda inşaat sektöründeki büyüme ile biz de kendimizi yeniliyor ve teknolojiye ayak uyduruyoruz. Sektörde kaliteli hizmet vermek adına atmış olduğumuz adımlar ile yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Birlikte büyüyeceğiz

İnşaat sektörünün ülkenin kalkınmasında lokomotif görevi gördüğünü belirten Kadıoğlu, ”Türkiye’nin kalkınmasında en önemli sektörlerin başında inşaat geliyor. Bizler de bunun önemini bilerek hareket ediyoruz. Sektörün temsilcileri olarak birlikte büyüyecek, ülkemizin de ekonomisine katkıda bulunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

85 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5678
EURO 4,0009
BIST 97.713
ALTIN 144,0770

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle