Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Kadına şiddete, şiddetle “Hayır”

| 25 Kasım 2017 | Genel, Güncel, Yerel Haberler

 

 

Karabağlar Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında düzenlenen yürüyüşe katılan Başkan Muhittin Selvitopu, kadına şiddete daima karşı olduklarını belirterek,  “Kadınlarımızın her zaman yanındayız onlara yapılan şiddete, şiddetle hayır diyoruz” dedi.

 

Karabağlar Kent Konseyi Kadın Meclisi,  ilçedeki kadın örgütleri ile birlikte kadına şiddete dikkat çekmek amacıyla Üçyol’dan Uğur Mumcu Parkı’na yürüyüş düzenlendi. Ellerinde pankartlar ve sloganlarla yürüyüş gerçekleştiren kadınları Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu başta olmak üzere Karabağlar Kent Konseyi Başkanı Seniye Nazik Işık, Kadın Meclisi Başkanı Fahriye Kaşka, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri de yalnız bırakmadı.

 

Şiddete uğrayan tüm kadınlarımızın yanındayız

Ülkemizde ve dünyada şiddete uğrayan tüm kadınların yanında olduklarını belirten Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu  “Onlar da bizim gibi insandır. Farklı özelliklere sahipler, hatta analık duygusundan dolayı bence erkeklerin de biraz üstündedirler. Biz de onları olduğu gibi kabul etmeliyiz. Onların toplumda gerçek yerini almasını sağlamalıyız. Kadınlarımızın her zaman yanındayız onlara yapılan şiddete, şiddetle karşıyız ve hayır diyoruz” dedi.

99 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7728
EURO 4,6638
BIST $11.493
ALTIN 162,2850

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle