Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

İYİ Parti Tekirdağ Kurucu İl Başkanı yetki belgesini aldı

| 24 Kasım 2017 | Genel, Güncel, Siyaset, Tüm Manşetler, Üst Manşet

 

İYİ Parti Tekirdağ Kurucu İl Başkanı Seval Erkan yetki belgesini GİK Üyeleri Enez Kaplan ve Mehmet Tolga Akalın’dan aldı.

Tekirdağ Yelken Kulübünde düzenlenen basın toplantısında ilk kez gazetecilerle bir araya Erkan’a Gik Üyeleri Enez Kaplan ve Mehmet Tolga Akalın eşlik etti. Programın açılış ve selamlama kısmını Enez Kaplan yaptıktan sonra konuşmasını yapan Seval Erkan’ın ilk cümlesi 24 Kasım münasebetiyle “Başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlarım” oldu.

Kurucu Başkan Erkan, kendini basına şu cümlelerle tanıttı:

Kurucular Kurulu ve GİK üyemiz Sn Mehmet Tolga Akalın, kurucular Kurulu üyemiz Sn Enes Kaplan, kıymetli basın mensupları ve değerli konuklarımız, öncelikle hoşgeldiniz.

Adım Seval ERKAN , 1978 Tekirdağ doğumluyum, Muratlı’lıyım. Eskişehir Anadolu Ünv. İşletme Fakül. İşletme bölümü mezunuyum. Çeşitli şirketlerde Muhasebe ve Dış Ticaret müdürlüğü yaptım, son 10 yıldır Tekirdağ merkezde cep telefonu operatör bayiliği yapmaktayım.  Evliyim.

İlimizin kurucu il başkanlığı görevinin tarafıma verilmiş olması beni son derece onurlandırmıştır. Bana bu fırsatı tanıyan ve inandığım değerlerde yürümemi sağlayan Genel Başkanım Sn Meral Akşener’e ve divan kurulu üyelerimize teşekkürü borç bilirim.

İYİ PARTİ Türk siyasi tarihinin gördüğü en yerli, en milli ve en demokratik siyasi mücadele sonucu milletin gözü önünde kurulmuş bir partidir. Başta Genel Başkanımız SnMeral Akşener’in ve kurucularımızın bir bölümünün de içerisinde olduğu bu siyasi hareket, siyasi iktidarın çeşitli engellemelerine rağmen, 20 aylık büyük bir mücadele ile gerçekleşmiştir. Partimizin program ve tüzüğü günlerce süren yoğun bir çalışma sonucu hazırlanmış ve milletimiz ile buluşabilmiştir. Dolayısıyla  İYİ PARTİ gücünü ve kuruluş ilkelerini doğrudan milletten almış ve meşrutiyetinin kaynağını Türk Milleti olarak gören bir siyasal harekettir.

İYİ  PARTİ olarak bizler, kimseden inandıkları, benimsedikleri değerlerden vazgeçmelerini istemiyoruz.  Tam aksine İYİ PARTİ’ nin iktidar yürüyüşüne destek vermek isteyen  herkes, dilerse kendisini  ülkücü, milliyetçi, sosyal demokrat, solcu, muhafazakar ve benzeri alt siyasi kavramlar ile partimiz çatısı altında da  dilediği gibi  tanımlayabilir. İYİ PARTİ olarak Türkiye’yi bu kötü gidişattan kurtarmak için  hep birlikte yol almak istiyoruz.

İYİ PARTİ olarak Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milliyetçilik anlayışının özellikle ekonomi ve kültür alanlarında yükseltilmesi gerektiğine inanıyoruz. Siyasetin esas gündeminin temel insani ihtiyaçları ve insanlık sorunları olması gerektiğini biliyoruz. Gelin birlikte “TÜRKİYE İYİ OLACAK“ hedefi ile yola çıkalım diyoruz.

İYİ  PARTİ  KADINLARIMIZIN İKİNCİ EVİDİR. Bu sebeple  İYİ PARTİ tüzüğünde tüm yönetim kurullarımızda  asgari %25 oranında “cinsiyet kotası “ düzenlenmiş ve bir cinsten en az %25 oranında yönetici olması hükme bağlanmıştır. Biz  %75  oranında kadınlardan oluşan yönetim kurulları kurmaya hazırız. Ve tüm kadınlarımızı destek ve birlik olmaya davet diyoruz.

Çeşitli araştırmalara göre birbirine en az güvenen insanların ülkesi olduğumuz görülmektedir. Güvensizlik bir milleti parçalar ve bir devleti yıkar. İYİ PARTİ olarak birbirimize güvenmeyi milli birliğimizin direği olarak görmekteyiz. Türkiye’yi  sokaklarda  mutlu, yüzleri gülümseyerek yaşayan insanlar ülkesi olarak görmek istiyoruz.
Bu onurlu görevi bana tevdi eden başta Genel Başkan’ımız Meral Akşener’e, Genel Bşk Yardımcımız Sn Koray AYDIN’a, Kurucular Kurulu ve GİK üyelerimiz Sn Enez KAPLAN ve Sn Mehmet Tolga AKALIN’a tekrar çok teşekkür ediyorum. Bu görevi şahsıma vermelerinden ötürü onur duydum. İYİ PARTİTekirdağımızın ve Türkiyemizin üzerine güneş gibi doğacak.

Herkesi saygıyla selamlıyorum. “ Dedi

Kurucu Başkanın ardından GİK Üyesi Mehmet Tolga Akalın’da söz alarak Erkan’a çalışmalarında başarılar diledi.

171 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.191
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle