Hoşgeldiniz  

İsmet Akın Güvercin uçurdu, bahçede ağaç budadı

admin | 06 Şubat 2019 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

İsmet Akın Güvercin uçurdu, bahçede ağaç budadı

Cumhur ittifakı MHP Germencik Belediye Başkan adayı İsmet Akın, Abdurahmanlar ve Balatçık mahallelerini ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında yoğun ilgi ile karşılaşan İsmet Akın, Güvercin uçurarak barış içinde, hizmet veren, bir kere değil her zaman yanlarında olacağının sözünü verdi. Abdurahmanlar mahallesinde çalmadık kapı bırakmayan Akın’ı karşısında görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Mahalle halkı İsmet Akın’ı tanıdıklarını, hizmet adamı olacağına inandıklarını dile getirdiler. Mahalle sakinleri; “ Bizler merkezde değiliz. Adaylar gelip bizleri ziyaret ediyorlar. Biz diğer adayları tanımıyoruz ilk defa gördük. İsmet Akın’ı tanıyoruz güler yüzlü olması, sürekli bizlerin içinde olması, sempatik davranışlarıyla gönlümüzde taht kurdu. Diğer adaylar gibi kalabalık gezmiyorlar. Sade bizden birileri gibi gezmeleri içtenlik ve samimi davranışları ile bizlerin gönlünü çalmaya yetiyor. Bu güne kadar hiçbir siyasetçi benim kapımı çalarak halimi hatırımı sormadı. Bir bardak çayımı içmedi. İşte o yüzden biz mahalle sakinleri olarak İsmet Akın’ın yanında olacağız çünkü o bizden biri” dediler.

Balatçık mahallesinde, bahçede ağaç budamasına katılan İsmet Akın, tahrayı eline alarak mahalleli ile birlikte çalışarak yabancı olmadığını gösterdi.

Germencik Belediye Başkan adayı İsmet Akın’ın ziyarettin den memnun olan Balatçık mahalle sakinleri; “ İsmet akını yakından tanıyoruz. Sürekli aramızda bizleri sık sık ziyaret ediyor dertlerimizi dinleyip bizim sorunlarımıza çözüm üretiyor. Kadını çocuğu işte görüyorsunuz sevgiyi çocuklarımız bile İsmet abi diyerek sesleniyor. Kadınlarımız bağrına basıyor. İsmet Akın ismini sempatik davranışlarını tüm mahalle sakinleri 7 den 70 e herkes biliyor. Bizim desteğimiz tamdır. Yapılan hizmetlerin üzerine hizmet katacağına inancımız tamdır” diyerek sohbetlerine devam ettiler.

Gördüğü ilgiden oldukça memnun kalan İsmet Akın, ziyaretlerin burada kalmayacağının sözünü vererek çalışmalarına devam etti.

94 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle