Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

“Hoş Geldin Bebek Projesi” büyük takdir topluyor

admin | 20 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

124 bebek için mevlit okutuldu

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül’ün öncülüğünde hayata geçirilen “Hoş Geldin Bebek Projesi” kapsamında,bu yıl doğan 124 çocuk için mevlit okutuldu. Ailelerle tek tek ilgilenen Neşe Gül, “Tüm bebeklerimize sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül’ün himayesinde hayata geçirilen “Hoş Geldin Bebek Projesi” kapsamında Kemer’de doğan bütün bebeklerin ailelerine ‘hayırlı olsun’ ziyareti yapılıyor ve bebeklerin ihtiyacına yönelikçeşitli hediyeler veriliyor.  Ziyaretlerin birçoğunu bizzat Neşe Gül gerçekleştiriyor.

BEBEKLER İÇİN MEVLİT OKUTULDU

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından 2010 yılından bu yana sürdürülen proje kapsamında 7 yılda 1.650 bebeğin ailesi ziyaret edildi. Bu yıl ise 222 yeni doğanın ailesi ile bir araya gelindi. Kemerli tüm bebeklere bir anne şefkati ile yaklaşan Neşe Gül, onların sağlığı ve ihtiyaçları ile de yakından ilgileniyor. “Proje kapsamında ayrıca yeni doğan bebekler için 6 ayda bir mevlit okutuluyor. Bu yılın ikinci mevlit etkinliği Huzur Camii’nde gerçekleştirildi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül’ün ev sahipliğinde düzenlenen mevlide, 2017 yılının ikinci yarısında doğan 124 bebeğin annesi ve yakınları katıldı.

 

NEŞE GÜL YAKINDAN İLGİLENDİ

Neşe Gül, mevlide gelen tüm anneler ve bebeklerle tek tek ilgilendi. Daha sonra mevlit okundu ve tüm çocuklar için hayır duaları edildi. Mevlit sonunda bebeklerin ailelerine çeşitli ikramlarda bulunuldu ve hediyeler verildi. Tüm Kemerli bebeklere sağlıklı bir ömür dileyen Neşe Gül, “Ruhlarının güzelliği yüzlerine yansımış olan annelerimiz ve bebeklerimizle bir araya gelmek bizim için en büyük mutluluktu. Bebeklerimizin vatanımıza hayırlı evlatlar olmasını Allah’tan niyaz ederim” dedi.

 

“PROJEMİZ ÖRNEK OLDU”

“Hoş Geldin Bebek Projesi’ni Türkiye’de ilk uygulayan belediyenin Kemer Belediyesi olduğunu hatırlatan Neşe Gül, “2010 yılında başlattığımız ‘Hoşgeldin Bebek Projemiz’ yeni doğan bir bebek gibi büyüyor. Proje gerek Antalya’daki, gerekse diğer kentlerdeki bazı belediyeler tarafından örnek alındı. Hatta bazı belediyeler bu projeyi ilk kendilerinin uyguladığını iddia etti. Ama halkımız doğrusunu biliyor ve sağolsunlar bizi takdir ediyorlar. Biz böyle anlamlı bir projenin öncüsü olmaktan ve örnek alınmaktan onur ve gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

 

ANNELERDEN TEŞEKKÜR

Etkinliğe katılan anneler ise, kendilerine gösterilen bu yakın ilgiden çok mutlu olduklarını belirterek Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e, eşi Neşe Gül’e ve Kemer Belediyesi personeline teşekkür ettiler.

 

94 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7855
EURO 4,6720
BIST $10.053
ALTIN 162,2271

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle