Hoşgeldiniz  

“Hedef daha temiz bir Marmaraereğlisi”

admin | 03 Nisan 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

MarmaraereğlisiBelediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklendi.

Büyükşehir yasası ile hizmet alanı genişleyen MarmaraereğlisiBelediyesi halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi araç filosuna 3 adet yeni çöp kamyonu daha eklenerek araçlar kullanıma başlandı.

ARAÇ FİLOSU HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR

2015 model çöp kamyonlarıMarmaraereğlisiBelediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hizmetinde kullanılacak. Hidrolik sıkıştırmalı çalışabilen çöp kamyonları ile verilen hizmet daha da rahatlayacak.

İkisi 15+1 metreküp ve biri 19+1 metreküp olan araçlardan 19+1 metreküplük araç 3 temizlik aracının işini yapabilecek kapasitede ve yıkama özelliğine sahip.

Belediyenin araç filosunun hızla güçlendiğini aktaran Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Temizlik İşleri Müdürlüğü’müz bünyesine yeni eklenen 3 çöp kamyonu ile araç sayımızı 9 a çıkardık. Gelişen teknolojiye uyumlu hidrolik sıkıştırmalı araçlarımızla halkımıza en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Daha temiz ve modern bir Marmaraereğlisi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. “dedi.

252 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle