Hoşgeldiniz  

Hayır Partisi’nden Nilüfer Belediyesi’ne ziyaret

admin | 28 Mart 2017 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler

 

 

Referandum sürecinde faaliyet göstermek amacıyla kurulan Hayır Partisi’nin Genel Başkanı Tuna Bekleviç, beraberindeki heyetle birlikte Nilüfer Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Vekili Rahşan Duygu Tursun ile görüştü.

Hayır Partisi Genel Başkanı Tuna Bekleviç ve beraberindeki heyet, Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Rahşan Duygu Tursun’u ziyaret etti. Halk Evi’ndeki ziyarette Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Şemsi Oğuz da yer aldı.
Partinin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Rahşan Duygu Tursun’a bilgi veren Hayır Partisi Genel Başkanı Tuna Bekleviç, “Bu yola çıktığımızda ilk olarak fikrimiz parti kurmak değil, sivil toplum çalışması yapmaktı. Ancak daha sonra baskıları ve karşılaşacağımız engellemeleri hesaba katarak, en pratik yolun merkez sağdaki seçmene de hitap edeceğimiz bir siyasi parti ismi altında birleşmek olduğuna karar verdik. Milletimizle beraber bu cevabı hep birlikte verelim diye mücadele ediyoruz. Tek kimlik siyasetini reddettiğimiz için ekibimiz de farklı siyasi görüşten insanlara açık oldu. Böylece herkese ulaşabileceğiniz yapıyı oluşturmuş oluyorsunuz” dedi.
Gündemin ve yaklaşan Anayasa Değişikliği Referandumunun değerlendirildiği ziyarette Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Rahşan Duygu Tursun da, demokrasinin çok seslilik demek olduğunu belirterek, özgür bir ortamda insanların seçimlerinin yapılabilmesine olanak tanınması gerektiğini ifade etti. Tursun, konuklarına başarılı bir seçim süreci geçirmeleri dileklerini de iletti.

178 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5778
EURO 4,0052
BIST 98.019
ALTIN 145,7681

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle