Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

GERMENCİK’TE TEMİZLİK ATAĞI

admin | 07 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Germencik Belediyesi, uyguladığı yöntemlerle ilçede önemli bir temizlik atağı gerçekleştiriyor. Rutin temizlik çalışmalarına ek olarak “Toplu Temizlik” uygulamasını ile temizlik ekiplerini bir arada toplayarak günün belli saatlerinde ve her gün başka bir mahallede olmak üzere temizlik çalışmaları yapılıyor.

Temizlik ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarla rutin çöp toplama ve temizlik işlemlerinden sonra yol kenarlarındaki taş, moloz ve benzeri atıklar toplanıkken, cadde ve sokaklar süpürülüyor, yollar yıkanıyor.  Hafta sonlarını da boş geçirmeyen temizlik ekipleri, yaklaşık 25 personeli ile günün belli saatlerinde girdiği bir mahalleyi tamamen temizliyor. Temizlik işçilerine açık kasa çöp kamyonları ile fil süpürge araçlarının da eşlik ettiği uygulamada, yıkanması gerekli olan bölgelerde sulu sistem süpürme aracı ile girilerek sokaklar temizleniyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın; “Bir yandan projelerimizi hayata geçirirken diğer yandan daha temiz Germencik için çalışıyoruz. Sokaklar şehrin aynasıdır. Amacımız hemşerilerimizin daha temiz, daha huzurlu bir ilçede yaşamalarını sağlamak. Mevcut araçlarla yeni alımlar gerçekleştirerek, birlikte daha güçlü hala gelen temizlik ekip ve ekipmanlarımız ile Germencik’in temizliği daha iyi şartlarda gerçekleştiriyoruz.” dedi.

101 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $9.815
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle