Hoşgeldiniz  

Yürekleri Varsa Kırklareli’ne Gelsinler’’

admin | 11 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk hakkında söylenen çirkin sözlere tepki göstererek ‘’ Bu iki meczubun yaptıkları açıklamaları bir kere de, nabzı Atatürk diye atanların diyarı Kırklareli’de yüzümüze tekrarlamalarını istiyorum. Tabi eğer yürekleri var ve yetiyorsa’’ dedi.

Kesimoğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı ‘’Sosyal medyada gördüm ki iki tane meczup bizim Atamız hakkında ileri geri konuşmuş. Ben Kırklareli Belediye Başkanıyım, yalnız ve yalnız halkın yardımlarıyla Atamın evini yapan kişiyim. Şunu söylemek istiyorum ki; Tarihimizde Atamıza dil uzatan birçok meczup oldu, ama unutmayın ki tarih onları değil, bizim gibi Atatürkçüleri ve bizlerin yaptıklarını yazar. Bu iki meczubun yaptıkları açıklamaları bir kere de, nabzı Atatürk diye atanların diyarı Kırklareli’de yüzümüze tekrarlamalarını istiyorum. Tabi eğer yürekleri var ve yetiyorsa’’ ifadelerini kullandı.

150 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4950
EURO 4,1288
BIST 108.615
ALTIN 145,1162

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle