Hoşgeldiniz  

YENİ ENCÜMEN ÜYELERİ, KAYDA BAŞKANLIĞINDA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.  

admin | 18 Nisan 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Salihli Belediye Meclisi tarafından bir yıllık süreyle seçilen Encümen Üyeleri, Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Salihli Belediyesi’nin Nisan ayı meclis toplantısında Encümen Üyeliklerine, MHP’den Basri Ersoy ve Gürol Ersoy ile Bağımsız Üye Cihan Sarı seçilmişti. Belediye Encümen Salonunda yapılan ilk toplantıda konuşan Başkan Zeki Kayda, yeni dönemin ilk Encümen toplantısının hayırlı olması temennisinde bulunarak Encümen Üyeleri Basri Ersoy, Gürol Ersoy ve Cihan Sarı’ya başarılar diledi. Başkan Kayda, 2016 yılında Encümen Üyeliği görevinde bulunan İsa Yıldırım, Emre Erol ve Cihan Sarı’ya da yapmış oldukları hizmet ve çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirilen ilk encümen toplantısında, gündemde bulunan 20 madde görüşülerek karara bağlandı.

163 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle