Hoşgeldiniz  

Yanardağ: “Cumhuriyet’e sahip çıkmalıyız”

admin | 22 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Karşıyaka Belediyesi, Adalet ve Demokrasi Haftası kapsamında Gazeteci – Yazar Merdan Yanardağ’ı Karşıyakalılar ile buluşturdu. “Türkiye nereye gidiyor?” başlıklı panelde konuşan Yanardağ “Atatürk devrimlerine ve Cumhuriyet’e her zamankinden daha fazla sahip çıkmamız gereken bir süreçteyiz” dedi.

500 KİŞİ İZLEDİ

Sosyal ve kültürel etkinlikleriyle alanında uzman isimleri vatandaşlarla buluşturmaya devam eden Karşıyaka Belediyesi, bu kez de Gazeteci – Yazar Merdan Yanardağ’ı konuk etti. Atakent’teki Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde yapılan etkinliğe CHP İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven ve yaklaşık 500 kişi katıldı.

 

ADALET VE DEMOKRASİ

“Türkiye nereye gidiyor?” başlıklı panelde konuşan Yanardağ, ülke gündemi ve siyasi gelişmeler hakkında izlenimlerini paylaştı.  Yanardağ “Türkiye’nin gündeminde anayasa değişikliği ve referandum var. Kritik bir süreç yaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz zorlu günlerden çıkmak için Cumhuriyet’e ve Atatürk kazanımlarına her zamankinden daha fazla sahip çıkmalıyız. Birlik içinde olmalı ve bu mücadelemize inanmalıyız” dedi.

karsiyaka_8861 karsiyaka_8874karsiyaka_8879 karsiyaka_8910

299 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle