Hoşgeldiniz  

Voleybol ve basketbol kursları başladı

admin | 13 Temmuz 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

KEŞAN BELEDİYESİ’NİN Voleybol ve basketbol

kursları başladı, kayıtlar devam ediyor

 

Keşan Belediyesi’nin geleceğin teminatı olan çocukların, eğitim hayatlarının yanında sportif ve bedensel gelişimlerine de katkı sağlamak amacıyla açtığı kurslardan olan voleybol kursu 10 Temmuz 2017  Pazartesi, basketbol kursu ise 11 Temmuz 2017 Salı günü başladı.

Her iki kurs da Keşan Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda, Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü Mürüvvet Buruk tarafından veriliyor.

Basketbol kursu salı ve perşembe günleri 2 grup halinde verilirken, voleybol kursu ise pazartesi ve çarşamba günleri 2 grup halinde veriliyor.

Günümüzde çocuklar için spor yapmanın artık bir lüks değil gereklilik olduğunu belirten Buruk, “Sportif aktiviteler sosyal ve fiziksel gelişime katkı sağlar. Sporla kalori yakımı hızlanır, boy uzaması sağlanır, kondisyon artar, sağlıklı bir vücuda kavuşulur. Spor dengeli bir vücut gelişimi için de şarttır. Çocuklarımız daha dinç, aktif ve sağlıklı bir yaşam için spora yönlendirilmeli.” dedi.

Mürüvet Buruk, futbol kurslarının da pazartesi ve çarşamba günleri 3 grup halinde çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti ve tüm kurslara başvuruların devam ettiğini bildirdi.

70 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5222
EURO 4,1838
BIST 102.297
ALTIN 146,4037

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle