Hoşgeldiniz  

VATANDAŞLARDAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

admin | 13 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi; Nazilli DemircilerKetenova yolu ile Aşağı Örencik mahallesinde aşırı yağışlar sebebiyle meydana gelen sel ve toprak kaymasına anında müdahale etti, gece boyu mesai yaptı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri ilçedeki hayatı normale döndürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürdü.İş makineleri ile yoldaki çamurlar temizlenirken oluşan su birikintilerine ve tıkanan dere yataklarına vakit kaybetmeden müdahale edildi.

Olaya hemen müdahale ederek herhangi bir olumsuz durum yaşanmamasını sağlayan Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür eden vatandaşlar, “Birden başlayan yağmurun çok şiddetli olmasından dolayı hemen taşkın oldu. Ancak büyükşehir ekipleri iş makinaları ile anında yardımımıza koştu. Büyükşehir sayesinde sıkıntı yaşamadık.Başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu olmak üzere Büyükşehir ekiplerineçok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

http://aydin.bel.tr/

83 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4776
EURO 4,1117
BIST 108.953
ALTIN 144,2562

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle