Hoşgeldiniz  

Uyuşturucunun ilacı istihdam

admin | 23 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Uyuşturucunun ilacı istihdam

Kadifekale’de Çelik Ailesi’nin ev ziyaret eden Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, bölgede hızla artan uyuşturucu bağımlılığıyla ilgi vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Gençlerin uyuşturucu terörüne yenik düşmesinin altında yatan asıl sebebin işsizlik olduğunu dile getiren Pekdaş, sorunun çözümü için yeni iş alanlarına ihtiyaç olduğunu söyledi.

Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, yoğun çalışma temposundan arta kalan zamanlarda yaptığı çat kapı ev ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Son olarak Kadifekale semtine bağlı 2. Kadriye Mahallesi’nde Çelik Ailesi’nin evine misafir olan Pekdaş, burada mahalle sakinlerinin sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Başkan Pekdaş’a diğer ziyaretlerde olduğu gibi bu ziyaretinde de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konak İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Serhadbeyi ve ilçe kadın kolları yöneticileri eşlik etti. Başkan Pekdaş’ın mahallerine geldiğini duyan mahalle sakini kadınlar komşuları Hülya Çelik’in evine adeta akın etti. Çayların içilip, böreklerin yendiği ziyarette Başkan Pekdaş, altyapı, kentsel dönüşüm, pazaryeri gibi hizmetler konusunda bilgilendirme yaparken, mahalleli sakinleri de yaşadıkları sıkıntıları dile getirme fırsatı buldu.

114 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4980
EURO 4,1142
BIST 108.594
ALTIN 144,5599

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle