Hoşgeldiniz  

URLALI KADINLAR HAKLARINI ÖĞRENECEK

admin | 15 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kadına yönelik şiddet ve istismarı önlemek için eğitimler düzenleyen Urla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü Kadının İnsan Hakları Eğitim Programı ile kadınlara farkındalık yaratacak.

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, Urla Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda Urla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Kadının İnsan Hakları Derneği işbirliği ile düzenlenen Kadının İnsan Hakları Eğitim Programı (KİHEP)’nda kursiyer ile bir araya geldi.

HAKLARINIZ KONUSUNDA BİLİNÇLİ OLUN

Urla Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün hizmetlerini anlatan Uyar: “Kadınların siyasal ve sosyal hayatta daha güçlü olmaları bizler için çok önemli. Düzenlediğimiz eğitim programları ile kadınlarımızın güçlerine güç kattıklarını görmek beni çok mutlu ediyor. İstiyoruz ki hakkınızı hukukunuzu öğrenin. İstiyoruz ki haklarınız konusunda bilinçli olun. Sizlerin her zaman yanındayım. Tecrübelerimi paylaşmaya hazırım” diye konuştu.

18 haftalık program kapsamında kursiyerler, kadının insan hakları ve anayasal kazanımlar konuları hakkında bilgilendirilecek.

1 2

97 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle