Hoşgeldiniz  

Uluslararası Egeli Yörük Türkmen Şenliği 14 Mayıs’ta

admin | 03 Nisan 2017 | Etkinlik, Genel, Yerel Haberler

 

 

 

  Muğla Egeli Yörük Türkmen Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek 14 Mayıs’ta düzenlenecek olan 1. Uluslararası Egeli Yörük Türkmen Şenliğine kendisini davet etti.

 

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete Muğla Egeli Yörük Türkmen Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bozyer Mahallesi Muhtarı Halil Çakar, dernek yönetim kurulu üyeleri Gazeller Muhtarı Yücel Çiçek, YerkesikBağyaka Muhtarı Salih Aktaş, Kafaca Muhtarı Ömer Gülgün ve Hasan Kaya katıldı. Bodrum Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Cemil Gündüz ile Torba Muhtarı Suat Kaya ve Karaova Muhtarı Mehmet Diri de Muğlalı muhtarlara ziyaretlerinde eşlik etti.

 

Muğla Egeli Yörük Türkmen Derneği Başkanı ve Muhtar Halil Çakar ziyaretlerinde, bu yıl ilk kez 14 Mayıs 2017 tarihinde Muğla merkeze bağlı Yılanlı Yaylası’nda düzenlenecek olan 1. Uluslararası Egeli Yörük Türkmen Şenliğine Başkan Mehmet Kocadon’u davet etti. Şenlik hakkında da bilgiler vererek Bodrum Belediyesi olarak desteklerini esirgemeyen Başkan Kocadon’a teşekkür etti.

 

Ziyaretleri için dernek yönetimine teşekkür eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise “Geleneklerimizi yaşatmak, öz kültürümüze ve değerlerimize sahip çıkmak için uğraş veren herkesin, Bodrum Belediye Başkanı olarak elimden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyorum. Bu yıl ilki düzenlenecek 1. Uluslararası Egeli Yörük Türkmen Şenliğinin Muğla’mıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

 

Şenliğin organizasyonuyla ilgili fikir alışverişinde de bulunulan ziyaretin ardından Başkan Kocadon, misafirleriyle birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

45 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4960
EURO 4,1314
BIST 108.615
ALTIN 145,2419

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle