Hoşgeldiniz  

Ülkücü Şehit Çakıroğlu Dualarla Anıldı

admin | 21 Şubat 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler

 

Manisa Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Celal Bayar Üniversitesi’nde eğitim gören öğrencilerle birlikte Ege Üniversitesi’nde çıkan olaylarda şehit düşen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu, ölümünün ikinci yıldönümünde unutmadı. Ülkücü Şehit Çakıroğlu düzenlenen programda dualarla anıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda düzenlenen anma programına Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil ile birlikte parti temsilcileri, Ülkü Ocakları temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda Manisalı katıldı. Anma gecesinde Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu için dualar okunurken, kendisi için yazılan şiirler öğrenciler tarafından okundu. Ayrıca anma gecesinde Çakıroğlu’nun hayatını konu alan ailesi ve arkadaşlarının da yer aldığı kısa bir sinevizyon gösterimi yapıldı.

117 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle