Hoşgeldiniz  

‘Uğur Dündar ile Halk Arenası’ Karşıyaka’da

admin | 06 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Uzun yıllardır ilgiyle izlenen Uğur Dündar ile Halk Arenası, 10 Şubat’ta Karşıyaka’ya konuk oluyor. Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek programda, siyaset ve hukuk dünyasının önemli isimleri seyirciyle buluşacak.
Canlı Yayınlanacak

Usta Gazeteci Uğur Dündar’ın, Halk TV’de yayınlanan ‘Halk Arenası’ programı, bu hafta Karşıyaka’dan ekranlara gelecek. Karşıyaka Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan program, 10 Şubat Cuma günü saat 21.00’de başlayacak. Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’ndan yapılacak canlı yayın halka da açık olacak.
İşte Konuklar

Halk Arenası’nın konukları ise CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Selin Sayek Böke, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve Avukat Murat Ergün olacak. Programda, Türkiye’nin siyasi ve güncel sorunları konuşulacak, çözüm önerileri tartışılacak.
Karşıyakalılar Davetli

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Halk Arenası’na bir kez daha Karşıyakamızda ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Ülke gündemine yön vereceğine inandığım bu değerli programa yakından tanık olmak isteyen Karşıyakalıları, 10 Şubat Cuma günü Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu’na bekliyoruz” dedi.

karsiyaka_halk-arenasi murat-ergun selin-sayek-boke karsiyaka_9999karsiyaka_8475 karsiyaka_5174 karsiyaka_4979 karsiyaka_0043karsiyaka_0009

 

193 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle