Hoşgeldiniz  

Tanıtım TIR’ı Marmara yollarında 

admin | 04 Nisan 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler

 

 

Hafta sonu Çanakkale’de vatandaşların ziyaretine açılan TIR, daha sonra Edirne’ye geçti

 

20 Mart’ta Bodrum’dan yola çıkan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Aydın, İzmir, Balıkesir, Eskişehir ve Bursa’ya giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ilgisinin yoğunluğu ve memnuniyetiyle karşılan ekip, 31 Mart’ta Bursa’dan yola çıkarak Çanakkale’ye vardı.

2 Nisan Pazar akşam saatlerine kadar Çanakkale Cumhuriyet Meydan’ında misafirlerini ağırlayan Bodrum Tanıtım TIR’ı ekibi, Çanakkalelilerle sohbet ederek Bodrumla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

TIR’ı ziyaret eden misafirlere Bodrum’un simgesi olan Bodrum mandalina kolonyası, Bodrum mandalina lokumu, Bodrum gazozu ikram edilerek tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi.

Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı Çanakkale’nin ardından 2 Nisan Pazar akşamı Edirne’ye gitmek üzere yola çıktı. Edirne Selimiye Camii yanında misafirlerini ağırlayan Tanıtım TIR’ı Edirne’deki Bodrum sevdalısı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Özellikle Bodrum’un simgesi haline gelen Begonvil çiçeğiyle yakından ilgilenen vatandaşlar, büyük emekle yapılan ve ilgi çekici olan TIR’ın Edirne’ye gelmesinden mutluluk duyduklarını ifade etti. 4 Nisan tarihinde de Edirne halkı ile buluşacak olan TIR, akşam saatlerinde Tekirdağ’a gitmek üzere hareket edecek.

Gerçekleştirilen planlar doğrultusunda 29 ile gitmesi tasarlanan TIR’ın Edirne’den sonra Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize, Artvin, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Mersin, Kayseri, Ankara, Konya, Antalya ve Denizli illerine uğrayacağı öngörülüyor.

 

167 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle