Hoşgeldiniz  

SUDAN SEBEP FİDAN DAĞITIMI” DEVAM EDİYOR

admin | 27 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından “ Dünya Su Günü” ve “Orman Haftası” etkinlikleri kapsamında başlatılan “ Sudan Sebep Fidan Dağıtımı” kampanyasına katılım giderek büyüyor. Mart ayının sonuna kadar 2 kg. ambalaj atığı ( kağıt, karton, metal, cam, plastik ) getiren vatandaşlara 1 adet çam fidanının verildiği kampanyaya; dernekler, esnaf ve vatandaşların yanı sıra okullar da büyük destek veriyor.

Kampanyaya katılan Şehit Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu Müdürü Hakan Kayalak ve öğrenciler de topladıkları ambalaj atıklarını Kartal Belediyesi’ne teslim etti. Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan ve Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars, Şehit Üsteğmen Gökhan Yavuz İlköğretim Okulu öğrencilerine, topladıkları 200 kg. ambalaj atığı karşılığında 100 adet fidan dağıttı. Fidanlarını alan öğrenciler, Kartal Belediyesi’ne teşekkür etti.

29 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5242
EURO 4,1315
BIST 106.260
ALTIN 144,2303

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle