Hoşgeldiniz  

SOSYAL DESTEKTE SINIR YOK

admin | 20 Şubat 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Avcılar Belediyesi, ihtiyaç duyulan her yerde ‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışı ile örnek hizmetler veriyor.

Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Avcılar ilçesinde bulunan hasta, yaşlı ve bakıma muhtaç olan vatandaşlara sıcak yemek, erzak, hasta bezi gibi destek hizmetlerin yanında evlerinin temizliğini yapamayacak durumda olan vatandaşlarının evlerine giderek, temizliğinin ve düzenlenmesinin yapılmasını sağlıyor. Yapılan uygulama ile temizliğini yapamayacak durumda olan vatandaşların, sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşaması sağlanıyor.

Başkan Toprak’ın ‘Avcılar’da hiç kimse yatağa aç girmeyecek’ söylemi ile hareket eden Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, ‘Giymediğin Kıyafeti Giydir’ kampanyası başlatmış, kısa zamanda Avcılarlı vatandaşların da yardımı ile destek çığ gibi büyümüştü.  Benzer bir uygulamanın ev mobilyalarında da yapılmasını sağlayan Avcılar Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Avcılarlı vatandaşların kullanılabilir durumda olup bağışladığı mobilyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

AVCILAR’DA BELEDİYE AİLE DEMEKTİR

Yaptığı hizmetlerle Avcılarlı vatandaşların sevgisini kazanan Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de konu ile ilgili olarak; “ Biz hizmet etmek için varız. Avcılar’da belediye demek aile demektir. Bizim Cumhuriyet algılamamız şudur. Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir. Avcılar halkının ihtiyaç duyduğu her yerde varız” dedi.

 

154 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle