Hoşgeldiniz  

Soma İstasyon Mahallesi’ne Modern Meydan

admin | 27 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi tarafından Soma ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi’nde çalışmaları başlatılan meydan projesinde incelemelerde bulundu. Mahallenin modern bir meydana kavuşacağını belirten Başkan Ergün, Soma’da birçok hizmeti hızla hayata geçirdiklerini söyledi.

Hafta sonu programını Soma’ya ayıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Evciler Mahalle ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmaları başlatılan Soma İstasyon Mahallesi Meydan Projesi’nde incelemelerde bulundu. Meydanda bulunan kıraathanelerdeki vatandaşlarla tek tek tokalaşan Başkan Ergün’e vatandaşlar, meydan projesi nedeniyle teşekkür etti. Mahalle kıraathanesinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, meydan projesini hızla tamamlamayı hedeflediklerini, çalışmanın tamamlanmasıyla mahallenin modern bir meydana kavuşmuş olacağını söyledi.

“Projemizi vatandaşımızı düşünerek hayata geçirdik”

Soma İstasyon Mahallesi Meydan Düzenleme Projesinin detayları hakkında vatandaşları bilgilendiren Başkan Ergün, “İçerisinde çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, dinlenme alanlar olan aynı zamanda süs havuzu ve ışık gösterileriyle modern bir görünüme sahip olan proje, Somalı vatandaşlarımız düşünülerek oluşturuldu. Hali hazırdaki Atatürk Anıtı’nın çevresinin de toplanma alanı olarak düşündük. 2 bin 500 metrekarelik alanda 20 araçlık park yeri ve duraklama alanı da oluşturuldu. İnşallah açılışını da hep birlikte yapmak nasip olur. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Başkan Ergün Hasan Ergene İle Bir Araya Geldi

İstasyon Mahallesi ziyaretinin ardından Cuma namazını kılmak üzere Soma Ulucami’ye geçen Başkan Ergün, burada Cuma namazı öncesi Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ile bir araya geldi. Başkan Ergün’ü Soma’da ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Ergene, çalışmalarıyla ilgili Başkan Ergün’e bilgi verdi. Amaçlarının vatandaşlara hizmet olduğunu belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, hem Soma Belediyesinin hem de Manisa Büyükşehir Belediyesinin bu düşünceyle çalıştığını söyledi. Başkan Ergün, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ile müşterek projeler ve diğer hizmetlerle ilgili de görüş alışverişinde bulundu.

38 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4848
EURO 4,1094
BIST 108.953
ALTIN 144,6026

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle