Hoşgeldiniz  

Söke Belediyesi’nden Bayram Öncesi İhtiyaç Sahiplerine Giysi Dağıtımı

admin | 21 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Söke Belediyesi Semt Evleri tarafından yürütülen giysi ve eşya toplama kampanyasında toplanan giysiler bayram öncesinde ihtiyaç sahiplerinin sevinci oldu. Kampanya kapsamında toplanan giysiler belediye meydanında açılan stantlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılıyor. Sadece kullanılmış değil çeşitli firmalardan hiç kullanılmamış etiketi üzerinde giysilerin de bulunduğu stantta, ücretsiz dağıtılan giysiler vatandaşların yüzünü güldürdü. Giysi Bank Giysi Dağıtım Noktası’nın Cuma akşamına kadar açık kalacağı belirtildi.

Manevi duyguları en üst düzeyde yaşandığı Ramazan ayında Söke Belediyesi olarak vatandaşa katkı sağlamayı amaçladıklarını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Semt Evlerimiz aracılığıyla hayırsever vatandaşlarımızda toplanan ihtiyaç fazlası, kullanılmayan giysileri topladık. Giysi Bank stantlarında temiz, ütülü bir şekilde ihtiyacı olan vatandaşlarımıza dağıtımlarını gerçekleştiriyoruz. Ramazan ayında, bayram öncesi vatandaşlarımızı mutlu etmekten, bizlerde çok mutluyuz” dedi.

56 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle