Hoşgeldiniz  

Söke Belediyesi Yol Yapımında Hız Kesmiyor,

admin | 01 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Söke Belediyesi Şantiyesi 2017 yılına da hızlı girdi. 2016 yılı sonuna kadar geride kalan yaklaşık 33 ayda 603 Bin metrekare yol yapımı gerçekleştiren Söke Belediyesi, 2017 yılında da yol yenileme çalışmalarına hızla devam ediyor. 2017 yılının ilk ayında 11 Bin metrekarelik yol yapımını tamamlayan Söke Belediyesi ekiplerinin çalışmaları sürüyor.

Güllübahçe mahallesinde 5 Bin, Akçakonak mahallesinde 2 Bin 250, Yenicami mahallesi Malkoç ve Yaşar Gümüşel Sokaklarda 3 Bin metrekarelik yol çalışması yapan Söke Belediyesi, Kemalpaşa mahallesi Gündoğdu Caddesi’nde de Bin metrekarelik küp taş yol döşemesi yaptı.

Konak mahallesinin iki noktasında yol yenileme çalışması yapılıyor. Mahallenin Abalaki mevkiinde Hikmetbey Caddesi ile Kocagöz Sokak’ta yol çalışması devam ediyor. Çalışmanın sonunda Konak mahallesinde toplamda 6 Bin metrekare daha yol çalışması yapılmış olacak. Doğanbey mahallesinde yol yapım çalışması devam ederken, Akçakonak mahallesinde devam eden çalışmalarda 2 bin metrekare daha parke taş döşemesinin yapılacağı belirtildi.

Çalışmaları yakından takip eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Söke’nin yol çilesini bitirme noktasında çalışmalarımız sürüyor. Önümüzdeki süreçte belirlediğimiz program çerçevesinde yol yenileme çalışmalarımız devam edecek. Hizmet bekleyen merkez mahallelerimiz olan Cumhuriyet ve Çeltikçi Mahallelerinde de çalışmalar yapacağız” dedi.

soke-belediyesi-yol-calismalari1 soke-belediyesi-yol-calismalari2 soke-belediyesi-yol-calismalari3

60 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle