Hoşgeldiniz  

Söke Belediyesi Sivrisinek Mücadelesinde Vatandaştan Destek Bekliyor

admin | 09 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Söke Belediyesi Sivrisinek Mücadelesinde Vatandaştan Destek Bekliyor

Söke Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ilaçlama ekipleri sivrisinek mücadelesine devam ediyor. Sivrisineklerin üremelerini önlemek üzere özel larva ekipleri oluşturan Söke Belediyesi, konuyla ilgili vatandaşların da desteğini bekliyor. Vatandaşlardan gelecek şikayetleri değerlendirecek olan ilaçlama timleri, sivrisineklerin üreme noktalarını kurutacak.

Sıcak havalar daha da bastırmadan vatandaşlardan yaşadıkları yerlerde sivrisinek yoğunluğu görmeleri halinde kendilerini aramalarını bekleyen Söke Belediyesi, çalışmalarını yoğunlaştıracak. Vatandaşlar, Söke Belediyesi’nin 444 21 93 numaralı hattını arayarak şikayetlerini direkt olarak iletebilecek.

Vatandaşla beraber bir mücadele sürdürmeyi hedeflediklerini kaydeden Söke Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Barış Değer, “Sivrisinek sorunu yaşayan vatandaşların ihbar etmesi üzerine özel ekiplerimiz adrese giderek çevresinde sivrisinek üreme noktasını tespit edecek. Vatandaşlardan sivrisineklerin üreme noktaları olan durgun suların yaratılmaması konusunda duyarlı olmalarını bekliyoruz. Adrese gelen ekiplerimize de yardımcı olarak mücadeleye katkı sağlamalarını diliyoruz” dedi.


144 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle