Hoşgeldiniz  

SINAV HAZIRLIĞINA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ MOLASI

admin | 27 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

2Avcılar Belediyesi Kent Enstitüsü Gençlik Merkezleri, bünyesinde bulunan YGS-LYS hazırlık gurubu öğrencileri için ‘Doğa Yürüyüşü’ düzenledi.
Başkan Dr. Handan Toprak Benli’nin öncülüğünde Cumhuriyet’in ilk yıllarında kurulmuş olan, birçok sanatçının yetişmesini sağlayan ve yine Aşık Veysel gibi devrin en önemli sanatçıları tarafından eğitimlerin verildiği Köy Enstitüleri sisteminden örnekler alınarak kurulan Avcılar Belediyesi Kent Enstitüleri ve Gençlik Merkezleri; Avcılar halkının güzel sanatlardan bilim derslerine, sosyal aktivitelerden Milli Eğitim onaylı Bilgisayar ve Yabancıl Dil kurslarına kadar birçok alanda eğitim almasını sağlıyor.
ELERDE POSTERİ, YÜREKLERDE ATATÜRK ATEŞİ
Bu kapsamda Avcılar Belediyesi Kent Enstitüsü Gençlik Merkezleri, bünyesinde bulunan YGS-LYS sınavına hazırlanan öğrencileri için, hem sınav hazırlığına biraz olsun mola vermek hem de doğa sevgisiyle gençlerin sosyalleşmesini sağlamak amacı ile Doğa Yürüyüşü düzenledi. Sabah saat 08.30’da Göktürk Göletine yapacakları yürüyüş için buluşan Avcılarlı gençler, doğa yürüyüşüne ellerinde taşıdıkları Atatürk posterleri ile katıldılar.Sabah kahvaltısı ve öğle yemeğini hep birlikte yiyen Kent Enstitüsü Gençlik Merkezi öğrencileri, doğa yürüyüşüne sık sık halay molası vererek eğlenceli vakit geçirdi. 200 öğrencinin katıldığı etkinlik saat 16.30 gibi biterken, gençler Başkan Toprak’a ve Avcılar Belediyesine, yapılan güzel etkinlikten ve verilen eğitimlerden dolayı teşekkür etti.

1
3

149 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5001
EURO 4,1182
BIST 108.595
ALTIN 144,6840

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle