Hoşgeldiniz  

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Manisa’dan ödülle döndü

admin | 11 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Çocukları tiyatroyla buluşturarak “Fark yarattı”

Selçuk Belediye Tiyatrosu Manisa’dan ödülle döndü. Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından düzenlenen 17. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Erol Namdar “Fark Yaratanlar” kategorisinde ödül aldı. Selçuk’un tüm mahallelerindeki çocukları tiyatroyla tanıştırması Namdar’ a ödül getirdi.

2016- 2017 Tiyatro Sezonunda Ege Bölgesi’nde sahneye koyulan oyunlar seyredilerek performans, tasarım ve yapımlar kategorilerinde başarılı olarak değerlendirdiği ve bu yıl 17.’si düzenlenen Direklerarası Seyirci Ödülleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

Fark yarattı

Seçici kurul üyelerinin, Türkiye ve KKTC’de sahne açan tiyatroların sezon oyunlarında başarılı buldukları sanatçıları halk jürisi (seyirci) olgusuyla değerlendirdikleri bir ödüllendirme sistemiyle Ege Bölgesi içerisinde yaptığı değerlendirmede Selçuk Belediye Tiyatrosu Genel yönetmenlini Erol Namdar “Fark Yaratanlar” kategorisinde, Selçuk’un mahallelerindeki çocukları tiyatroyla tanıştırması sebebiyle ödüle layık görüldü. Ödül töreninde bir konuşma yapan Selçuk Belediye Tiyatrosu Genel Yönetmeni Erol Namdar; “ Direklerarası seyircilerine, değerli jüri üyelerine şahsımı bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Selçuk Belediye Tiyatrosu’na her zaman destek veren Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı ve belediyesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Özel bir teşekkürü de canım anneme ve ekip arkadaşlarıma yapmak istiyorum. Onlar olmasaydı, bu başarı olmazdı” dedi.

Ödül töreninin ardından programa katılan ve ödül alan sanatçılara Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kokteyl verildi.

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Manisa’dan ödülle döndü

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Manisa’dan ödülle döndü

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Manisa’dan ödülle döndü

Selçuk Belediye Tiyatrosu Yönetmeni Manisa’dan ödülle döndü

131 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle