Hoşgeldiniz  

Şehrin göbeğinde tam gün spor kampı…

admin | 04 Nisan 2017 | Genel

 

 

Bostanlıspor, ay aylarını şehirde geçirmek zorunda kalıp da, tatil, kamp, eğlence, dinlence, eğitim ve spor olarak değerlendirmek isteyenlere “Tam gün yaz spor kampı” düzenledi.

“Şehrin Göbeğinde tam gün spor kampı” olarak organize edilecek olan spor kampına katılacak öğrenciler, gün içinde  çeşitli branşlarda spor yapma olanağı bulabileceği gibi, eğlenecek ve yaz tatilinin de keyfini çıkaracak.

Bostanlıspor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre, Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde hafta içi sabah 09.00, akşam 18.00 arasında düzenlenecek yaz spor kampında futbol, basketbol, masa tenisi, cimnastik, atletizm, tenis, dart, kick boks, aikido gibi spor branşlarını yapabileceği gibi drama ve tiyatro çalışmalarına da katılacak.
Çeşitli eğlencelerin de düzenleneceği, çevre gezilerinin yapılacağı tam gün spor kampının tatile çıkamayan, çocuklarını bırakacak yer bulamayan, yazlığı olmayan ailelerden gelen istek üzerine düzenlediklerini ifade eden yetkililer fiyatların ekonomik tutulduğunu ve diyet uzmanlarının hazırlayacağı öğle yemeği ile ikindi kahvaltısının da verileceğini belirttiler. Ön kayıtların başladığını ve 0-544-7351912 numaralı telefondan ayrıntılı bilginin alınacağını ifade eden Bostanlıspor yönetimi, yetenekli çocukların daha sonra istemeleri halinde yarışmacı takımlara alınıp lisansiyer de yapılabileceğini söyledi. Kampa 7-15 yaş grubu kabul edilecek.

124 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle