Hoşgeldiniz  

ŞEHİT AİLELERİ GAZİLER VE İLÇE PROTOKOLÜ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

admin | 09 Haziran 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kartal Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve Kartallıları aynı sofrada buluşturan iftar programları, devam ediyor. Şehit aileleri, gaziler ve ilçe protokolü ile Kartal’ın her kesiminden temsilcilerinin ağırlandığı iftar sofrası, Kartal Kaymakamlığı işbirliğiyle Ekolojik Çadır Alanı’nda kuruldu.

Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Gülcemal Fidan, Ali Apaydın, Kartal Müftüsü Mustafa Baytar, Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Haydar Oğuz, Şehit Anneleri Derneği Başkanı Pakize Akbaba, Kartal Belediyesi iştirak şirketlerinin yöneticileri, Kartal Belediyesi Birim Müdürleri, sivil toplum örgütleri, meslek odası temsilcileri, dernek yöneticileri ve şehit aileleri, aynı iftar sofrasında buluştu. Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Gülcemal Fidan ve Ali Apaydın, iftar öncesinde şehit aileleri ve gazilerle sohbet ederek kendileriyle yakından ilgilendi.

İftar programı, Kartal İlçe Müftüsü Mustafa Baytar’ın birlik beraberlik mesajları veren yemek duasıyla sona erdi.

 

59 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4781
EURO 4,1768
BIST 105.192
ALTIN 147,0914

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle