Hoşgeldiniz  

SAYLAN ÜLKEMİZE ÖRNEK BİR KADIN OLDU”

admin | 21 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) Kurucusu ve Onursal Başkanı olan merhum Türkan Saylan’ın ismi düzenlenen törenle Söke’de bulunan parka verildi.

Başkan Çerçioğlu’nu Sökeliler “Söke seninle gurur duyuyor” sözleri ve alkışlarla karşıladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkan Saylan’ın ismi parka verilirken, törene CHP İl Başkanı Bayram İnci, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Çine Belediye Başkanı Salih Dinçer, ÇYDD Aydın Şube Başkanı Nurten Atalay, ÇYDD Söke Şube Başkanı Meliha Özkesici, partililer, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“ÖRNEK BİR KADIN OLDU”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu “Son nefesine kadar aydınlık,çağdaş bir Türkiye için onurlu mücadelesini sürdüren Türkan Saylan, tüm yaşamı boyunca  karanlığın karşısında durmuş ,Çağdaş yaşam uğruna hayatını feda etmeyi, göze almıştır.Mücadelesiyle ülkemize örnek bir kadın oldu.” diye konuştu.

166 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5242
EURO 4,1315
BIST 106.260
ALTIN 144,2303

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle