Hoşgeldiniz  

Sanayi Esnafı İstedi Büyükşehir Duyarsız Kalmadı

admin | 25 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Akhisar’da sanayi esnafının yol çilesine Manisa Büyükşehir Belediyesi duyarsız kalmadı. Sanayi esnafını ziyaret eden Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, konuyu Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ilettiğini ve yolun yapılması talimatının verildiğini belirterek, “Yakın zamanda sizleri bu çileden kurtaracağız” dedi.

Akhisar Sanayi Sitesi’nde 27. Blokta yıllardır yapılmayan yol, esnafı mağdur etti. Bunun üzerine imza toplayan esnaflar, Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri’ye imzaları teslim ederek yolun yapılmasını talep etti. Bu talep üzerine Akhisar Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Çakar ile birlikte esnafı ziyaret eden Ensivri, konunun Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e iletildiğini, Başkan Ergün’ün de yolun biran önce yapılması talimatını verdiğini söyledi. Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Çakar ile bir açıklama yapan Ensivri, “Bu yol yıllardır yapılmadığı için esnafımızın çilesi haline gelmiş. Sanayi içinde 27’ci blokta bulunan ve yoğun trafik akışının olduğu yolla ilgili esnafımızın çilesini Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ilettik. Kendileri de yolun yapılması ile ilgili talimatlarını verdi. Bu müjdeli haberimizi esnafımıza ilettik” dedi. Ensivri, sanayi sitesi ziyaretinde esnaflara Türk Bayrağı hediye etti.

“Esnaftan Başkan Ergün’e Teşekkür”

Yıllardır bozuk olan yıllarının yapılacağı haberini alan Akhisar sanayi esnafı, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti. Sanayi esnafları yolun yapılmasının ardından Başkan Ergün’ü sanayi sitesinde misafir etmek istediklerini de belirterek Başkan Ergün’e davet gönderdiler.

img_2750 img_2740 img_2743

189 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4981
EURO 4,1154
BIST 109.120
ALTIN 144,6244

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle