Hoşgeldiniz  

SALİHLİ, ÇİÇEKLERLE DONATILDI

admin | 29 Mart 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Salihli’nin daha da güzel bir çehreye kavuşması için birçok noktada faaliyet gösteren Salihli Belediyesi, baharın gelişiyle birlikte park ve bahçelerde çiçek ekimine başladı.Salihli Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, şehir merkezinde bulunan park, kavşak, meydan, E- 96 karayolu giriş ve çıkışları ile orta refüjlerbaşta olmak üzere şehrin dört bir yanı mevsimlik çiçek ve laleler ile donatıldı. Alt ve üst Fevzipaşa Caddesine mevsimlik çiçekler dikilerekrengârenk bir görünüm kazandırıldı.

Yılmaz Mahallesi’nde bulunan mevcut parkın bozuk olan çim alanı düzeltilerek yeni çim ekimi yapıldı. Çocukların daha güvenli oynayabilmesi için eskiyen bordürler yenilendi ve oyun grubunun içerisine kum takviyesi yapıldı. Atatürk Spor Salonu çevresine mevsimlik çiçek dikimi, ağaç ve çalı grupları dikimi, çim ekimi tamamlanarak peyzaj düzenlemeleri tamamlandı.

 

155 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle