Hoşgeldiniz  

SAKA DURSUNBEY’DE KÖY KÖY “HAYIR”I ANLATTI

admin | 13 Nisan 2017 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

BAŞKAN SAKA GECE GÜNDÜZ DEMEDEN “HAYIR”I ANLATIYOR

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 16 Nisan referandumu öncesi Balıkesir’de köy köy dolaşarak “Hayır”ı anlatıyor. Gündüzleri esnaf ziyaretlerinin ardından geceleri de çalışmalarına devam eden Başkan Saka geçen gece Dursunbey’deydi.

 

Anayasa değişikliği için 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesinde Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka  “Hayır” oylarını arttırmak için çalışmalarına devam ediyor. Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, CHP’li Belediye Meclis üyeleri Fahri Yaşar, Musa Karaaslan, Ahmet Elman, Coşkun Taşkın ile beraber Balıkesir’in Dursunbey ilçesine giden CHP’li Başkan Saka Söğütdüzü bölgesindeki Hamzacık, Şabanlar, Akbaşlar, Veliler, Süleler ve Kavacık köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Demokratik bir sistemin tek adam rejimine dönüşeceğini belirten Başkan Saka, köylerde vatandaşların 16 Nisan’da sandığa gitmelerini istedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka,  “Bu ülkenin umudu olan çocuklarımızın geleceği için gece gündüz “Hayır”ı anlatmaya devam ediyoruz. Dursunbey’in köylerinde yurttaşlarımızla bir araya geldik. Toprak ve bozuk yollardan geçerek ulaştığımız köylerimizde umudu örgütlüyor, güneşli günler mutlu yarınlar için bıkmadan usanmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın “Hayır”a olan ilgileri ve destekleri bizleri gelecek ve ülkemiz adına umutlandırıyor” şeklinde konuştu.

84 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4960
EURO 4,1314
BIST 108.615
ALTIN 145,2419

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle