Hoşgeldiniz  

Sabah sporu gibisi yok!

admin | 07 Haziran 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler

Bayraklı Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği sabah sporu havaların ısınmasıyla tekrar başladı. Haftanın iki günü genci yaşlısı spor yapmak için Şehit Ümit Boz Spor Tesislerinde bir araya geliyor.

Spor alt yapısına ve sporculara verdiği destekle adından söz ettiren Bayraklı Belediyesi, açtığı spor okullarıyla çocuklar ve gençler için farklı alternatifler sunuyor. Öğrencilerden ev hanımlarına, emeklilere kadar 7’den 70’e herkese sabah sporu yaptıran Bayraklı Belediyesi’nin programı her sabah saat 08.00’de Şehit Ümit Boz Spor Tesisleri’nde başlıyor. Eğitmen eşliğinde yapılan spor yaklaşık bir saat sürüyor. Açma germeyle başlayan program, farklı spor hareketleriyle devam ediyor.

DOĞRU ŞEKİLDE SPOR YAPILIYOR

Sabah sporu organizasyonlarının artık bir gelenek haline geldiğine dikkat çeken Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Şehit Ümit Boz sabah sporunun en yoğun yapıldığı tesisimiz. Vatandaşlarımız spor hocası eşliğinde ve doğru şekilde spor yapıyor. Bu programa katılım oldukça yüksek oluyor. Vakti olan herkesi bekliyoruz” dedi.

Sabah sporu gibisi yok!

Sabah sporu gibisi yok!

Sabah sporu gibisi yok!

Sabah sporu gibisi yok!

91 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , , , , ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4985
EURO 4,1338
BIST 108.615
ALTIN 145,2731

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle