Hoşgeldiniz  

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu Adalet yürüyüşünü değerlendirdi

admin | 21 Haziran 2017 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler, Üst Manşet

 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü’nü ‘demokratik tercih’ olarak niteleyen

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Şiddete yönelik herhangi bir çağrıya vesile olmadığı sürece kınanacak bir adım olarak da değerlendirmiyoruz” dedi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP’li Enis Berberoğlu’nun tutuklanması ve CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun başlattığı Adalet Yürüyüşü‘nü değerlendirdi. Hukuk karşısında herkesin eşit olduğunu, herhangi bir suç işlemişse hukuk kurulları içerisinde bunun hesabının sorulması gerektiğini kaydeden Karamollaoğlu, bundan kimsenin şüphesinin olmaması gerektiğini söyledi.

‘SON DÖNEMLERDE ÖYLE ŞEYLER OLUYOR Kİ…’

“Ancak son dönemlerde öyle şeyler oluyor ki insan hukuk adına da ülke adına da endişelenmeden edemiyor” diyen Karamollaoğlu, damatlar tartışmasının bunlardan biri olduğunu belirtti. Karamollaoğlu, “Eğer verilen kararların millet vicdanında karşılık bulmuyorsa, adalet konusunda şüpheye neden oluyorsa orada bir sorun var demektir” diye konuştu.

‘YÜRÜYÜŞ KILIÇDAROĞLU’NUN DEMOKRATİK TERCİHİ’

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşte bir haftanın dolduğunu hatırlatan Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi olarak bu yürüyüşü Kılıçdaroğlu’nun demokratik bir tercihi olarak gördüklerini vurguladı

239 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle