Hoşgeldiniz  

RUTKAY AZİZ VE TANER BARLAS’TAN UNUTULMAZ OYUNCULUK

admin | 27 Mart 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler

‘ADALET SİZSİNİZ’ ADLI OYUN KARTALLI İZLEYİCİDEN TAM NOT ALDI

 

‘Adalet Sizsiniz’ tiyatro oyunu, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Mart ayı programı kapsamında Kartal’da sahnelendi. Başrollerini efsane oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın üstlendiği oyun, izleyenler tarafından çok beğenildi.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunu izlemeye gelenler arasında Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, Meclis üyeleri ve birim müdürleri de yer aldı. Yoğun bir izleyici kitlesinin yer aldığı oyun, yaklaşık 1 saat sürdü. Ümit Deniz tarafından kaleme alınan dramda, efsane oyuncular Rutkay Aziz ve Taner Barlas; Sokrates, Galileo, Sacco ve Vanzetti hikayelerinden yola çıkarak, dünya tarihinde yaşanan adaletsizlikleri ve günümüze yansımalarını aktardı. Oyunun sonunda Rutkay Aziz ve Taner Barlas, izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Başkan Yardımcısı Yüksel’den Teşekkür

Oyunun sonunda iki ünlü oyuncuya teşekkür ederek plaket takdim eden Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, “ Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’ün öncülüğünde kültür programlarımız tüm hızıyla devam edecek. Salondaki yoğun katılım, bunun en önemli destekçisidir. İzlemeye doyamadığımız bu değerli oyunda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

37 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5128
EURO 4,1839
BIST 105.064
ALTIN 146,1173

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle