Hoşgeldiniz  

Ressamlar Kırklareli’nde Buluştu

admin | 21 Şubat 2017 | Genel, Yaşam, Yerel Haberler

Kırklareli Belediye Başkanlığı Kültür Etkinlikleri kapsamında, Trakya Ressamlar Derneği ile birlikte düzenlenen ‘’Trakya Sergileri İl-İlçe Buluşmaları Kırklareli Sergisi’’ açılışı yapıldı.

Kırklareli Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde açılan ve 3 Mart’a kadar açık kalacak olan sergide bir çok ressamın eserleri sergilenecek.

Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden düzenlenen sergiye Erdal Bölükbaşı-Ankara, Birgül Öztürk-Antalya, Parviz Asadov-Azerbaycan, Cengiz Amiklioğlu-Balıkesir, Oray Erdağ-Balıkesir, Nazmi Metin-Edirne, Ömür Metin-Edirne, Mehtap Kodaman-Edirne, Tayyip Yılmaz-Edirne, Cavidan Atik-Edirne, Özlem Anadol-Edirne, Müjgan Çevik Çorbacı-Edirne, Sevda Subaşı-Keşan/Edirne, Elmadani Belmadani-Fas, İnci Gündoğan Karahan-İskenderun, Hasan Gürşan-İstanbul, Özlem Kutlu-İzmir, Selma Destanoğlu-İzmir, Metin Örenel-Kırklareli, Nurdan Güven-Kırklareli, İnci Aydar-Silivri, Abdullah Tezemir-Silivri, Cansen Kuleci-Çorlu-Tekirdağ, Aynur Odeh-Çorlu-Tekirdağ, Sadık Odeh-Çorlu-Tekirdağ
Ferize Şen Balkı -Çorlu-Tekirdağ, Elena Mykolenko – Ukrayna ve İlknur Koçak-Zonguldak katıldı.

Serginin açılışına katılan Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, sergilenen eserleri tek tek inceleyerek ressamlardan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Gider, böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, sanatın her dalına destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

16807459_10211860119689475_4978102935411514531_n

97 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle