Hoşgeldiniz  

REFAHİYE KARAYAPRAK DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

admin | 15 Şubat 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Erzincan Refahiye Karayaprak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Polat ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel de hazır bulundu.

 

Kartal Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen görüşmede dernek başkanı Polat: “Sayın Başkanım ziyaretimizi kabul ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Kartallı olarak çalışmalarınızı takip ediyor size ve ekibinize başarılar diliyoruz.” dedi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Hepiniz hoş geldiniz, Karayaprak Derneği’nin birlik ve beraberliğini takdir ediyorum. Birlik olun; bu böyle devam ettikçe kazanan hep siz olursunuz. Biz Kartal Belediyesi olarak derneklerimizin yanındayız.”

 

Görüşmenin sonunda Erzincan Refahiye Karayaprak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Polat, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e derneğe ve konukevine yaptığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

2kartal

170 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4884
EURO 4,1792
BIST 104.474
ALTIN 145,5955

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle