Hoşgeldiniz  

Ödüllü fotoğraflar ve karikatürler beğeni topladı

admin | 29 Ocak 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Ödüllü fotoğraflar ve karikatürler beğeni topladı

Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen karikatür ve fotoğraf yarışmalarında dereceye giren eserler belediye kültür merkezlerinde sergilendi. Birbirinden değerli çok sayıda eseri ziyaret eden vatandaşlar çalışmalara tam not verdi.

“Hayvan Sevgisi ve Deve Güreşi” ismiyle düzenlenen karikatür yarışması ve “Bayraklı’nın sokakları” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenlerin eserleri Bayraklı Belediyesi kültür merkezlerinde sergilendi. Çok sayıda vatandaşın ziyaret ettiği eserler beğeni topladı. 75’inci Yıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerine kavuşan katılımcıların eserleri tören sonrası burada sergilenmeye başlandı. Ardından İhsan Alyanak Kültür Merkezi’nde görücüye çıkan Bayraklı fotoğraf ve karikatürleri son olarak da Postacılar’daki İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde sergilendi. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen fotoğraf yarışmasına 480, karikatür yarışmasına ise 246 eser katılmıştı.

DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Bu yıl ilk kez fotoğraf yarışması düzenledik. Yarışmaya katılım yüksek oldu. Birbirinden güzel ve Bayraklı’yı anlatan fotoğraflar arasında seçim yapmakta zorlandık.

Aynı şekilde karikatür yarışmamız da büyük ilgi gördü. Bu yıl onun da ikincisini düzenledik. Bu şekilde ilçemizde sanatı geliştirmek, yaygınlaştırmak adına faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Yarışmalarımıza katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

bay_8275 bay_8259 bay_0056 bay_0060bay_0051 bay_0047

190 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4980
EURO 4,1142
BIST 108.594
ALTIN 144,5599

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle