Hoşgeldiniz  

O Rapor Başbakan’da

admin | 18 Ocak 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

Menderes’te yaşanan sera felaketiyle ilgili hasar tespit raporu Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu tarafından, Başbakan Binali Yıldırım’a verildi.

Menderes’te aşırı kar yağışı sonrası yıkılan ve ağır hasar gören seralarla ilgili hazırlanan 10 sayfalık rapor Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu tarafından, Başbakan Binali Yıldırım’a iletildi. AK Parti İzmir Milletvekilleri Atilla Kaya ve Kerem Ali Sürekli’nin de yer aldığı görüşmede Başkan Soylu, Başbakan Yıldırım’dan mağduriyetin giderilmesi için talepte bulundu.

Yaralar sarılacak

Görüşmeyle ilgili açıklamada bulunan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ İlçemizde yaşadığımız felaket sonrası seralarımızda çok büyük hasar oluştu. 19 mahallemizde 750’ye yakın vatandaşımız mağdur oldu. Yaşanan sıkıntıyla ilgili tespitlerimizi yaparak Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a bir rapor hazırlayarak sunduk. Kendisiyle gerçekleştirdiğimiz görüşmede raporu detaylı olarak inceledi ve yaraların en kısa sürede sarılacağını söyledi. Menderesli ve İzmirli kardeşlerimize geçmiş olsun dileklerini ve selamlarını da iletti. Sayın Başbakanımıza teşekkür ederim. Şükür ki milletin derdiyle dertlenen bir Başbakanımız var. Allah ondan razı olsun” diye konuştu.

img-20170117-wa0019

216 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,4982
EURO 4,1826
BIST 104.123
ALTIN 145,9520

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle